opět krádež přes poštu!! Martin Faina

jan | 21.02.2020

Dobrý den povím vám příběh o pánovy který vědomě bezostyšně okrádá přes dobírku.
Jedná se o pána který na facebooku vystupuje pod nikem: Fain Marťas
Odkaz na facebook: https://www.facebook.com/martin.lestner.3/friends?lst=100010762958464%3A100000176003092%3A1581449133&source_ref=pb_friends_tl

Jmeno adresa na baliku prijemce dobírky: Martin Faina, Kunesova 507, 34401 domazlice
Email: Faina1@seznam.cz telefon: 773050605
Koupil jsem od p.Faina notebook za cenu 4500kc s tím ze vše je v pořádku jen už baterka je slabší. Rozbalím balík a ejhle na baterii se nestihl ani načíst, no nic asi vybytá nic se neděje. Opak pravdou baterka totál v háji dokonce nemůže být ani v notebooku protože píská co 30 vteřin!
Compík byl na svůj výkon dost louda tak si projedu konfiguraci a ejhle, proč píše jen 4gb ram když má být osm!?
To už jsem neskousl a píši panu Faina co to znamená, on napřed nechápe dělá blbého tak mu pošlu fotky že je tam jen 4gb ram a i ta je mrtvá a při instalaci padá instalace to uznal že už nemá smysl zapírat tak jsem ho požádal ať dopošle aspoň jednu ramku 4gb funkční že zbytek oželím a pán Faina asi po týdnu že mi ji teda odešle. Tak se každý den ptám jestli už odeslal že mám nefunkční notebook asi týden v kuse a on pořád že už a že v pátek atd. Nakonec mi napsal po mém naléhaní že již odeslal, tak se zaraduji a žádám o číslo zásilky, to mi odvětil že to jde obyč a už jsem čekal problém!
Samozřejmě nic neodeslal už nekomunikuje a nereaguje!! Tak s toho plyne poučeni od tohoto poštovního okrádače nic nekupovat ať nedopadnete stejně protože mně to stálo dalších 1600kč za ramky baterku včetně poštovného od jiných prodejců.
Vše můžu doložit zkopírovanou konverzaci fotkama.

Přidat nový příspěvek