Účtování vrácení balíku

B | 26.11.2018

Po objednání a zjištění čísla zásilky jsem si konečně mohla prověřit prodejce. Po přečtení všech příspěvků výše od vás všech jsem balík nechala doručit zpět odesílateli protože nechci jen tak někomu dát 4000kč za zajíce v pytli (i když šlo o diagnostiku wow snooper, do začátku dobrá ) dnes mi volal pán (bohužel jméno už asi umí komolit tak že nebylo rozumět , mailová komunikace probíhala já vs. mailová adresa tajzler1@gmail.com ale podepsaný byl pan Novotný. Komunikace než jsme si potvrdili objednávku byla rychlá a pán byl velmi výřečný a ochotný poradit ve všem , po zaslání zboží se odmlčel a na sms odepsal po půl dni , na email ani neodepsal. Dnes mi volal s tím že se jim vrátil balík zpátky a že teda jim budu platit poštovné protože to přece nebude dotovat a pokud mu to nepošlu na číslo účtu tak že bude poštovné 200kč vymáhat na adrese. Arogantní do telefonu , není s ním žádná domluva a ještě chce prachy za to že neprodal zboží. Většího podvodníka jsem snad neviděla. Doufám že je pan Tajzler/Novotný nebo jak se jmenuje je spokojený někde v Audince a jen si hledá další lidi kdo mu skočí na špek aby to mohl probírat s kamarádama a dělat frajera.

Prodej na bazoši pod jménem omnima diagnostik a telefonním čísle v textu 704 443 444. Email tajzler1@gmail.com.

Přidat nový příspěvek