posílá rozbyté věci a vydává je za nepoškozené jan gorol

Jan | 20.05.2016

jan gorol bytem Jirkovská 5057 Chomutov 43004 telefonem 778040482 , IČO: 73832499 , pan mel inzerat ze prodava naraznik na audi a8 a v textu bylo kompletni a v poradku. po telefoním hovoru ktery mam nahrany mne ujistil ze teda upne kompletni neni ze chybi mlhovka mrizka a parktronik ale ostrik tam mel byt a ze je v poradku a ze posle foto, posal foto narazniku asi z 5 metru a vypadal hezky, pak naraznik za 15000 dosel ale me nadseni uz bylo tatam naraznik byl po havarii a mel prerazenou masku i v chromu tak maska uplne nepouzitelna fotky taktez mam a u bouraneho narazniku sem si rekl ze to da plastak dokupy a stalo me to 1500 u plastaka maska me stala nova 2800 a ostrikovace tam taky samozrejmne nebyly. tak volam panu gorolovy ze se trosku sekl a zatajil informace tak delal hloupeho ze o nicem nevi ze fotky mi poslal a ze mu mam poslat fotku o co jde pak uznal ze teda bourany byl ale (lehce) a ja mu nabidl ze chci aspon slevu na tu masku 3000 a on ze vic nez 2000 spet neda. tak sem mavnul nad bouranym naraznikem rukou a rekl jsem ze i dva jsou dobre a ze souhlasim. a pan gorol se uz 3tyden vymlouva ze to posle ze to dostal za ukol jeho zamestnanec a proc porad pisu a volam ze to posle ale pan gorol stale nic neposila a jen mne taha za nos. tak doufam ze to k necemu bude a ze se taky nenechate napalit a vrele nedoporucuji

Přidat nový příspěvek