Zloději www.exkluzivni-dily.cz

Jan | 20.05.2016

Objednal jsem si u níže popsaného prodeje díl a i když se mi to nelíbilo tak jsem zaplatil zálohu předem, díl měl být starší ale nepoškozený a plně funkční, přišel mi se spožděním, poškozený a nepoužitelný, nebylo to vinou pošty! Tak sem žádal napravu a aby ho vyměnili za ten který jsem poptával, abych ho mohl zákazníkovi namontovat a po dalších výdajích za odeslání mi ho poslali zpět "jako opravený" ale velmi špatně a stále se nedal použít! Upozorňuji že mi byl slíbený díl jako nový bez známek poškození i když použitý za cenu předem dohodnutou a cenu mi navýšili z 10 000kc na 12 000 že levněji nesehnali já navýšení ceny respektoval ale takový podraz jsem nečekal. Díl byl po fatální havarii a opravit ho nebylo realné tak jsem koupil za 12 000 nepoužitelný díl se slovy a co jste čekal za starší díl!! Vše trvalo hrozně dlouho a jen mě chlacholili že vše bude podle puvodní dohody a samozřejmě lhali. Jedná se o prodejce: www.exkluzivni-dily.cz jméno jednatele který se pořád jen vymlouval: Marek Piller Tel.: 736782054 email: EXKLUZIVNI.DILY@GMAIL.COM. Jméno jednatele který byl spíš upřímnější ale stejně nesjednal napravu: Lubomír Lán Tel.: 777677622 email: exkluzivni.dily@seznam.cz . adresa: Podlázky 116 29301 Mladá Boleslav . ič: 66991340 . další Tel.: 776784689

Přidat nový příspěvek